Weiter zum Hauptmenü

Grafik (Specjalista ds. Komunikacji Wizualnej), pełny etat, IKEA Retail, Katowice

Kattowitz, Schlesien - Standort erkunden Interior Design & Visual Merchandising Vollzeit

Stellenbeschreibung

O TOBIE

Dobrze się składa, że się spotkaliśmy. Patrzysz na świat inaczej niż większość ludzi. Wierzymy, że wartości, jakimi się kierujesz są ważniejsze niż twoje dotychczasowe doświadczenie. Oferujemy stanowiska pełne wyzwań, odpowiedzialnych zadań i inspiracji do ciągłego rozwoju. W IKEA każdy dzień jest inny. Spójrz z nami na świat z innej perspektywy.

• potrafisz zamienić wiedzę o kliencie na inspirujące rozwiązania z zakresu komunikacji wizualnej,
• potrafisz dobrze organizować swój czas pracy,
• lubisz pracować w zespole, w szybko zmieniającym się środowisku,
• chcesz się rozwijać w kierunku lidera,
• lubisz prace manualne (cięcie, montowanie, przykręcanie, klejenie, wieszanie etc.),
• sprawnie posługujesz się programami graficznymi z pakietu Adobe (głównie InDesign, Illustrator, Photoshop),
• masz wiedzę na temat poligrafii i przygotowania do druku DTP,
• masz doświadczenie w obsłudze systemu operacyjnego macOS,
• posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku grafika,
• masz wykształcenie w dziedzinie projektowania komunikacji wizualnej,
• znajomość języka angielskiego mile widziana.

CZYM BĘDZIESZ SIĘ NA CO DZIEŃ ZAJMOWAĆ

Jako Specjalista ds. Komunikacji Wizualnej będziesz:

• planować i projektować komunikację wizualną wewnątrz i na zewnątrz sklepu tak, aby była zrozumiała i spójna z konceptem IKEA,
• współpracować z innymi działami w sklepie przy realizacji projektów komunikacji skierowanych do klientów IKEA,
• przygotowywać gotowe projekty do druku,
• implementować gotowe projekty komunikacji wizualnej (np. druki wielkoformatowe, naklejki, plakaty) w przestrzeni sklepu IKEA.

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Czujesz, że to praca dla Ciebie?

Sprawdź więcej szczegółów i aplikuj na www.ikea.pl/TwojaStronaPracy.

Ważne!
Ponieważ stanowisko wymaga określonych kompetencji, załącz do Twojej aplikacji dowolny plik, w którym przedstawisz nam swoje doświadczenie.

W IKEA MAMY DLA CIEBIE

• umowę o pracę,
• kantynę pracowniczą, a w niej m.in. dwudaniowy obiad za 5 złotych,
• 15% zniżkę pracowniczą na zakupy w IKEA,
• rozszerzony pakiet opieki medycznej Medicover,
• kartę Multisport,
• punkty do wydania np. na kino, zakupy, restaurację, wycieczki,
• kartę na zakupy świąteczne, z okazji ślubu, jubileuszu pracy, narodzin dziecka, dodatkowe 4 tygodnie urlopu tacierzyńskiego z okazji narodzin dziecka,
• premię roczną uznaniową zależną od wyników IKEA,
• prywatny plan emerytalny,
• indywidualne ubezpieczenie na życie,
• kredyt 0% na zakupy w IKEA,
• grafiki układane z 2-miesięcznym wyprzedzeniem.